| abby_9931 a întrebat:

Stiti Acel Film De Pe Disney Channel > Nini < Ei Bine Nu a Mai Aparut Si Vream Sa Stiu Cand Incepe Din Nou Continuarea De La El! Cel Mai Rapid Raspuns Primeste Fundita!

5 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Poi ne-au pacalit toti ca incepe in martie dar de fapt nu va incepe. Nu stie nimeni doar cei de la disney channel. Sper sa anunte la tv curand ca o sa inceapa

| Ishq333 a răspuns:

Incepe pe 14 martie: uite site-ul http://tv.acasa.ro/program_Disney_Channel_--p18.html#A la ora 19:30 (LUNI)

Răspuns utilizator avertizat
| FashionCellia a răspuns:

O sa inceapa pe 7, 8, 15 sau 28 martie. Funda?

| iara a răspuns:

Va incepe in martie dar nu stiu pe ce data in martie seoarece pe net nu scrie pe ce data incepe dar ma informez deoarece sunt o mare fana si stiu si multe lucruri despre ei chiar si despre lola despre sofia despre sicilia despre nini despre carmen despre tomas