| lSarcastiquel a întrebat:

Buna TPU stiti anime-uri gen Kaichou wa maid-sama cu o poveste asemanatoare,cu cel mai tare baiat din scoala care se indragosteste de o fata iar ea nu il baga in seama si baiatul tot insista, daca ati putea descrie anime-urile in cateva cuvinte...multumesc.

1 răspuns:
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna pai cateva asemanatoare ar fi:
-Special A mi se pare foarte asemanator tot asa un baiat si o fata erau rivali, dupa fata s-a dus la o scoala unde se dusese si baiatul pentru al invinge deoarece el era mereu pe locul 1. el o place dar ea nu isi da seama si o sa vezi tu...
-Rosario+Vampire e frumos un om ajunge la o scoala de demoni acolo intalneste o fata vampir devin prieteni ea afla ca e om...
-Itazura no kiss, o fata place un baiat, dar el e indiferent, dupa familia fetei se muta la familia baiatului si de aici incep sa se cunoasca mai bine...
Ar mai fi si Kaleido Star, Tokyo Mew Mew... sper ca te-am ajutat!