| aka7up a întrebat:

stiti cand apare The Walking Dead season 4?

4 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

In februarie va aparea un episod din sezonul 3 sau inceputul sezonului 4.

| Barbati4Femei a răspuns:

Sezonul 4 va aparea pe 4 Mai si vor mai aparea si inca 3 personaje noi! Funda! E serialul nostru (al meu si al familiei mele) preferat! N-am pierdut nici un episod! La inceput fiul meul l-a vazut pe net' dupa care m-a batut la cap sa ne adaugam in grila de programe AMChappy

| xPatriciaa a răspuns:

It was announced on December 21, 2012, that The Walking Dead had been renewed for a fourth season.

Deci va exista sezon 4 doar ca inca nu s-a programat data in care va aparea primul episod!

| glamorousgirl a răspuns:

Ultima serie din season 3 se va difuza in america pe 31 martie 2013... dar acum pe 21 decembrie 2012 amc a reinoit season 4, asa ca asteapta-l