| robertza a întrebat:

stiti cumva cand apare volumul 8(Fantoma) din The Vampire Diaries(Jurnalele Vampirilor)? multumesc mult. abia astept sa apara si in Romania. am auzit ca in America au aparut toate cele 10 volume.multumesc!

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Nu au aparut toate 10. In octombrie a aparut vol. 8 in State, iar la noi volumul 7. Probabil va fi disponibil si la noi prin vara.winking

| robertza explică (pentru NuAmGăsitNume):

Multumesc mult am citit primele 7 volume si sunt superbe big grin, si as dori sa vad ce se va mai intampla big grin. multumesc pentru raspuns

1 răspuns: