| myHappyDay a întrebat:

Stiti cumva daca se difuseaza undeva sau se va difuza drama coreana Boys over flowers? Multumesc anticipat!(la tv zic...)

Răspuns Câştigător
| Kariin a răspuns:

Probabil pe NationalTv. Nu stiu cand.

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Ți-e greu să te uiți pe net?
E mult mai simplu așa, te uiți doar când ai timp liber, la câte episoade vrei!
http://serialeasiatice.net/boys-over-flowers/season/1/episode/1

| myHappyDay explică (pentru positivity):

Stiam foate bine ca sunt si pe net...ca altfel nu mai puneam intrebarea asta! pe mine ma intereseaza sa le vad la tv din motive propri! dar mersi...