| AleAlbu a întrebat:

Stiti filme in care actiunea se petrece in avion ca "Zbor de noapte"! Spuneti-mi si mie! Thanks!

Răspuns Câştigător
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Salut! Sunt cateva filme americane care actiunea se petrece in avion.Filme de atiune precum: Passenger 57 ala cu Wesley Snipes,Con Air,cu Nicholas Cage,Snakes on a plaine,cu Samuel L. Jackson,ar mai fi un film mai mult despre avioane,Aviator,cu Leonardo di Caprio,(e marfa asta),comedia aceea fabuloasa, care e desemnat cea mai tare comedie si se numeste Airplane, Top Gun cu Tom Cruise, si ar mai fi cateva, dar asta sunt cele mai misto, din punctul meu de vedere....vezi ca le gasesti si online pe toate, doar dai pe google la cautare, scrii numele filmului urmat de online, si le gasesti pe toate.Vizionare placuta! Bafto dello delloooo!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Con Air cu Nicolas Cage.

| EuVlad13 a răspuns:

Snake on the plane