| AlexysNykol a întrebat:

Suntem in apropierea sarbatorilor si as vrea sa imi spuneti cateva filme de Craciun, mai noi daca se poate? Multumesc anticipathappy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intrebarea mergea mai bine pusa la categotia Filme & Seriale, dar lasa.
Uite ceva sugestiv:
http://www.cinemagia.ro/liste/lista-mea-cu-filme-de-craciun-6131/
Te pup!

| roxaa15 a răspuns:

HO HO HO 2 - film romanesc
Happy Feet 2
A Christmas Carol
How the Grinch Stole Christmas
A Nanny for Christmas
clasicile:
Home Alone 1, 2...
si nemuritorul:"It’s a Wonderful Life "

| Kennziiie a răspuns:

HoHoHo,cel putin stiu ca asta e mai nou. Ar maii fii singur acasa 3 parcathinking, poti sa te uiti la cele animate: Barbie de toate felurile posibilethinking

| SucDeGuava a răspuns:

HoHoHo 2. Dar personal, 1 mi-a placut mai mult