| SabsAbina a întrebat:

spuneti-mi va rog nij filme de comedie adevarata si daca se poate sa fie si ceva de Craciun, mersi anticipat

6 răspunsuri:
| Syaaa a răspuns:

Home Alone (Singur acasa) happy`! e misto si se incadreaza si in comedie si de craciun happy

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Poti descarca filmele "singur acasa"(partea 1, 2, 3 si 4)...e de craciun si pe mine m-a facut sa rad foarte tare...mi-a placut filmul; e supeer! ti-l recomand!winking

| Adixuuu a răspuns:

Singur acasa 1, 2, 3,denis pericol public,ingerii lui charlie,dracula un mort iubaret, richie rich, charlie si fabrica de ciocolata

| giulian9 a răspuns:

Iti recomand cateva in speranta sa sunt si pe gustul tau happy : Whats Your Number, The Sitter *(2011),New Years Eve *(2011),Turn Me On Goddammit 2011*

| giulian9 a răspuns:

Turn.Me.On.Goddammit.2011

| alecsaaaaaaaaaa a răspuns:

Singur acasa 1, 2 si 3.