| MihhaaElla a întrebat:

tata vrea sa se uite la un film numit domn pentru o zi si sincer nu gasesc video plss! puteti sa ma ajutati?! funda:d

6 răspunsuri:
| MihhaaElla explică:

Nu e nu stiu da nu este dumnezeu pentru o zi este domnwinking

| PkAdi a răspuns:

Man... nu e domn pentru o zii e dumnezeu pentru o zii a fost acum cateva zile la televizor cred ca pe antena 1 nu mai stiu sigur dar uite linkul sa te uiti online la el
http://SPAM/comedie/262-dumnezeu-pentru-o-zi.html
acum m-am uitat un pic la el e super! ti-l recomand!

| Neamtu_Daniel_1994 a răspuns:

Si tatal meu vrea sa il vada si nu il gasesc... daca ai dat cumva de el trm si mie te tog...

| Neamtu_Daniel_1994 a răspuns:

Si tatal meu vrea sa il vada... nu ai dat de el
?

| Neamtu_Daniel_1994 a răspuns:

Buna TPU! Si tatal meu vrea sa il vada... nu ai dat de el
?