| MBG a întrebat:

Am gasit un site SOOPER de modificat poze, si as vrea sa il impartasesc cu voi, Blingee, si am mai gasit un site de unde puteti downloada video numit Savevid, sa imi spuneti daca va placut, raspunsul cel mai sincer ia FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| cicilica a răspuns:

Blingee este un site deosebit. el poate inlocui cam 3-4 programe de modificat poze. multumesc ca miai spus de el. cum pot sati fiu recunoscatore?
savevid nu l-am incercat dar cred ca este si el foarte bun. multumes ca miai spus de aceste siteuri. p:*p