| ChimieIsLove a întrebat:

Tocmai am terminat de vazut vampire diaries doar ca dureaza foarte mult pana la urmatorul episod...Am vazut si the secret circle si mi-a placut mult.Nu stiti ceva gen VampireDiaries The originals si The secret circle? Sa fie serial!

Răspuns Câştigător
| MagdaKathy a răspuns:

True Blood
Pretty Little Liars
Beauty and The Beast
Dr Who
Teen Wolf
Ravenswood

4 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Pretty little liars. Singurul de acest gen pe care il stiu

| ioanaAn a răspuns:

Caprica. L-am vazut de mult tare, pe vremea aia imi placea vampire diaries si secret circle. Ai mai putea incerca Revenge tot cu povesti de dragoste si cu o femeie in rolul principal, doar ca mult mai elaborat, trezeste emotii puternice ai grija laughing.

| Alexa843 a răspuns:

Pretty little liars e cel mai bun serial! Are povesti de dragoste, crime, suspans, chestii legate de adolescenta etc. Sper ca te-am ajutat happy

| DangerousAngel a răspuns:

Gen TVD. MHMH... Teen wolf? (Recomand foarte tare.) True blood. unul mai horror dragostea - hermlock grove. fara supranatural mai stiu- 90210 imi place foarte mult nu l-am terminat. gossip girl( recomand -nu te plictisesti deloc.) cam atat stiu, deocamdata