| Aurashyk a întrebat:

unde pot gasi Magicienii din Waverly Place-Episodul 106 Cine va fi vrajitorul familiei? Eu am cautat pe google da nu gasesc, ma puteti ajuta va rog?

5 răspunsuri:
| Piratul10 a răspuns:

Vrajitorul familiei va fi Alex si Justin va fi in locul lui firmituri si Justin si Alex păstrează magia iar max păstrează restaurantul si da Magia.

| Aurashyk explică (pentru Piratul10):

Pai,daca tot il stii si l-ai vizionat pe tot poti sa-mi dai si mie linkul sau povestestel foarte amanuntit...

| SirOne a răspuns:

Vrajitorul familiei va fi Alex.