| larysuca_2206 a întrebat:

unde pot vedea episoadele cu nini in engleza? ce parere aveti despre tomas si episodul 50? dau fundita la primul care raspunde big grin

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Si eu ador serialul Nini si personajele. Eu m-am uitat inainte la toate episoadele pana la sfarsit. Nu poti vedea serialele in engleza ci in spaniola pe yotube scriin nini capitulo 50 parte 1 si asa mai departe.

Despre episodul 50.hmm imi place, pentru ca se termina cu minunatul sarut dintre nini si tomas. Dar si mai frumos, si mai palpitant, si mai interesant, si mai romantic este episodul 51, continuarea episodului 50 in care urmeaza sa se intample lucruri minunate cu cele doua persoanej. Cel putin, mie mi-a placut.

Dar, daca nu stii spaniola, iti pot explica eu ce se intampla de acum in colo pana la sfarsitul serialului. Pentru ca nu pot sa spun cat de mult imi place acest serial si de Florencia Bertotti si de toate celelalte personaje.

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

5 răspunsuri:
| adysnake a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net aici gasesti episoadele din nini dublate in romana!

| Angelsergiuboy a răspuns:

Da nu te uiti pe Disney Channal in romana la episoade?
eu ma uit in fiecare zi de la 21:50 de luni pana vineri super imi place personajul Nini am mai vazut 1 serial cu ea cand aveam vreo 10 ani a fost super si de atunci tot astept sa apara ceva serial nou cu ea si uite Nini in legatura cu episodu 50 nu stiu trebuie sa-mi zici faza si iti zic eu parerea mea e super serialu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as vrea sa stiu cum pot viziona episodul 50 pe net, va rog:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare a sarutato pe Nini

| angelina_8403 a răspuns:

Buna, daca ai antena digi poti schimba disney in engelza