| ruxycat a întrebat:

Urgent am nevoie de niste titluri de filme horror ca: silent hill sau cartea mortii!

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Case 39 (2009),The Unborn (2009),Tormented (2009),Hold Your Breath (2012, Jennifer's Body (2009)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catacombe

| TheRealDaniel a răspuns:

Filme horror fara posedari nu prea le numesc eu de groaza, insa cum doresti, te poti uita la Carrie, Excision, The purge, Saw I pana la VII, I spit on your grave 1 si 2, precum si altele.

| ovdiuc a răspuns:

Insidious,the conjuring, the purge

| alex251 a răspuns:

Insidious 1 si 2 sunt bestiale uitate le vei intelege sunt gen silent hil sau cartea mortii legate de demoni parasirea corpului si calatorind ca spirit e foarte super uitate daca ti-au placut funda big grin

| ruxycat explică (pentru alex251):

Dar este u nfilm horror care sa nu fie atat de mult legat de religie, nu prea vreau cu posedati din acesti...

| alex251 a răspuns (pentru ruxycat):

Nu e chiar posedati e film horro si tot odata psihologic daca vrei sa-mi urmezi sfatul uitate daca nu ti-au placut filmele lasa un raspuns la o intrebare de amea si eu iti dau funda indiferent de ce scrii

| Craciuneanu_Alexandru_1974 a răspuns:

The purge
The conjurimg
Evil dead
Mama
The chaimsaw massacre
Ammytiville
Carrie
Case 39
The woman in black
13 ghosts
World war z:apocalipse
The ring
The grudge(seria)
Orphan
Saw
The exorcist
The exorcist of emily rose
The last exorcist

| ioanapaduraru a răspuns:

Eu am mai multe filme:
-SAW;
-Jurassic parck;
-Mama;
-Jaws;