| Vanesa_9948 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma Unde pot sa vad serialul Pariu Cu Viata sezonul 2 seria a 2 spuneti-mi plizzz ...Pentru cel mai bun raspuns Funda si vot

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai e logic ca daca inca nu a aparut la televizor, normal ca nu a aparut nici pe net.Va trebuie sa astepti inca o luna si ceva pana sa aparahappyFunda? PLZZ

| Ditto a răspuns:

Inca nu se gaseste onlinetongue...ti-as fii dat o adresa unde poti vedea niste video de 2 minute dar nu-mi da voie TPU.dar intra pe Peetava. ro la categoria filme.si gasesti

| BabyBlue_1099 a răspuns:

Scumpa. mai asteapta pana pe 6 februarie, atunci incepe al televizorwinking doar daca esti mama omida, poti sti ce se intampla in noul sezonwinking

| IAmSoDifferent a răspuns:

Fa`ti cont pe Voyo happy