| killerrr a întrebat:

Voi ce parere aveti despre serialul 90210?

Crdeti ca merita vazut?

P.s : inca nu l-am vazut si vreau sa-l vad, dar mai intai as vrea parerea voastra.:*

Funda:*!

Răspuns Câştigător
| Elenanana a răspuns:

Serialul e dragut. Foarte dramatic! multe povesti de dragoste, multe schimbari de situatie, multe certuri si impacari, tot ce se poate intampla se intampla acolo. Daca iti plac dramele cu adolescenti, cu siguranta te va atrage.

http://www.blogvedete.com/

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

E asa si asa. am vazut primul si al doilea episod si atat. nu se compara cu gossip girl sau pretty little liars.