| Amelya02 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul 90210? merita vizionat, despre ce e vorba?

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Amelya, serialul de care spui tu este Beverly Hills 90210. Este un serial cu tineri si din cate stiu eu nu este cu ceva supranatural.

| Amelya02 explică (pentru aladinbeci):

Imi poti spune despre ce e vorba in el?
:d

4 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Amelya, in primul rand iti multumesc pentru funda. Eu nu prea sunt fan al acestor seriale, am vazut doar vreo cateva episoade. Cel mai bine ti l-a descris userul Teenix: este vorba despre vietile unor tineri care traiesc in Beverly Hills. Din ce mai stiu sunt redate perioade din viata de liceu, apoi de facultate, fiecare cu bucuriile si necazurile ei.

Amelya, imi pare bine daca am putut sa te ajut cu ceva. Iti doresc multa bafta!

| Teenix a răspuns:

Este un serial genial..merita vazut si este vorba despre adolescentii bogati din beverly hills, despre vietile lor complicate, si despre dragoste. e foarte frumos asa ca vizionare placuta :*!

| Amelya02 explică (pentru Teenix):

E ceva legat de supernatural?