| BlacK0NinjA a întrebat:

Vreau niste filme de comedie.Pot fi si gen desene animate.As prefera de genul: Open seazon, Ice Age..Multumesc..DAU FUNDA LA CELE MAI FRUMOASE SI AMUZANTE FILME!

9 răspunsuri:
| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Cauta filmele cu Adam Sandler...gen Click

| DragosTR a răspuns:

Stan si Bran.

| BlacK0NinjA explică (pentru DragosTR):

Ceva mai nou nu stii? lol

| vodami92 a răspuns (pentru BlacK0NinjA):

Doamne dar ce ai cu stan si bran ma rog! nu iti plac! da asa este au fost acum 1000 de ani! si ce daca! sunt mai bune decat ce se face actual acum!

| NotBad a răspuns:

21 jump street..razi de te pisi pe tinelaughing

| MihaiDan97 a răspuns:

Ted,The Dictator,The Watch,The Campign
Animatii:Hotel Transylvania,Ralph Wreck-it, Frankenweenie, ParaNorman, Happy Feet, Madagascar 3 Europe Most Wanted, etc.

| Alissss a răspuns:

Think like a man, 21 jump street, am ras la ambele laughing

| Lovemusicbalet a răspuns:

Încearcă Grown Ups e foarte amuzant! Dar depinde câți ani ai. Mărog mie mia plăcut foarte mult! E tare fain. Sper sa îți placa