| EvangelineLovin a întrebat:

Vreau si eu niste filme sau desene frumoase, dragute, ceva pentru toata familia.

Răspuns Câştigător
| Cruciuliță a răspuns:

Iti recomand trei filme superbe: Hotaru no haka 1988 (Mormantul licuricilor), Hugo online subtitrat gratis 2011 si Two brothers 2004. Toate le gasesti pe net cu subtitrare.Doamne, sunt atat de frumoase!

5 răspunsuri:
| gabytz18 a răspuns:

10 Things I Hate About You e un film super tare de vazut cu familia

| gabytz18 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca e unul dintre cele mai frumoase filme vazute de mine

| Scarecrow a răspuns:

Two Brothers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te uiti la o comedie se numeste Friends.
E cu subtitrare in romana.

| alexia222 a răspuns:

Sunt o multime pe SPAMz...dai la ce categorie vrei si gasesti filme super frumoasehappyfunda?