| ccdg97 a întrebat:

Vreau sa revad un serial mai vechi de pe tvr 2 (2002-2007, parca) dar nu mai stiu cum se numeste. Tot ce imi aduc aminte este ca era vorba despre un baiat super super inteligent care mereu gasea o solutie problemelor, iar cand creierul "lucra" aparea un cadru cu un impuls electric ce circula intre neuroni.Si inca ceva : baiatul se numea Zack sau Zach (nu imi mai aduc aminte). Aveti vreo idee despre cum se numea? Multumumesc mult de tot!

Răspuns Câştigător
| cookiepotion a răspuns:

Wicked science se cheama. big grin Si eu ma uitam si mi-am amintit azi de el!

3 răspunsuri:
| ZOZOKid a răspuns:

Cred ca te referi la Pokemon happy

| ccdg97 explică:

Pai asta e chestia nu imi mai aduc aminte dar nu era un desen animat... era un serial

| vio_1716 a răspuns:

Stiu la ce serial te referi..si eu incerc sa-mi amintesc numele insa nu reusesc din pacate