| PrimeTime a întrebat:

Buna TPU Vreau sa stiu cum se numeste un film de groaza, este vorba despre o familie la care se uita la un film si filmul are secvente ciudate stiti asa scoase de pe aratura thinking Filmul era alb-negru si secventele eraucam asa odata una isi pieptana parul odata inota dar fara sa vorbeasca si filmul parea vechi Asa ma rog si dupa ce se uita o fetita incepe sa ii bantuie si mie se pare ca dupa o saptamana sau dupa 3 zile fetita ii omoara adica le mutileaza fata ceva de genu adica gura lor se mareste si se face triunghiulara Cam asa :-s... Fundaa Fast!

Răspuns Câştigător
| IULIASCUMPY a răspuns:

The ring. in traducere avertizarea. sper ca te-am ajutat. funda?

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Exorcist.

| Symonutzu a răspuns:

Se numeste Seven days sau The right, sau Zvonok adica Sunetul.