| DaniCris11 a întrebat:

Caut de foarte mult un film care nu ii mai stiu titlul. Filmul l-am vazut acum 2 ani. Este vorba despre un copil ce devine asasin. Stiu ca in film secventele din copularia lui sunt filmate in Bucuresti, asa zice si in film. El devine ajutorul unuia care face camatarie si isi incepe,, cariera,, omorand familia unuia care era dator lui Victor(camatarul) Acesta omoară aproape toata familia inafara de o fetita care peste multi ani fetita se intalneate cu el ai il omoara.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu, ori cauți Interview with a Hitman (2012)
http://www.cinemagia.ro/filme/interview-with-a-hitman-568988/
Ori Hitman (2007) și/sau Assassination Games (2011)

3 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Columbiana (cred ca despre filmul acesta vorbesti).

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Dupa cum suna si eu as vrea sa il vad!

| RΔϟVAη a răspuns:

Salut cred ca vorbesti de filmul Leon big grin