| sweetkiss4u4ever a întrebat:

vreau sa stiu daca pro cinema mai difuzeaza serialul "teoria bing bang". funda

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

Il poti vedea pe Vplay daca iti faci cont ( gratis) si poti avea access 3 luni contra unei anumite sume de bani. E mult mai usor asa, ai si subtritari in engleza ca sa inveti si in vacantawinking Plus ca te poti uita oricand. Daca nu vrei sa platesti poti astepta 20 de minute pana ai voie sa il vezi. In ambele situatii este foarte convenabil.