| Nemesis_9263 a întrebat:

Bună tuturor! Serialul de televiziune " Teoria Big Bang" ("The Big Bang Theory") se mai difuzează la TV? Dacă da, pe ce post şi la ce oră? Mulţumesc.

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

S-a difuzat in Romania vreodata? Eu il descarc de pe trackere ca sa ma uit la el. Imi poti spune, te rog, unde era difuzat?

| Nemesis_9263 explică (pentru Ionait):

Din cate stiu eu, era difuzat pe Pro Cinema, de luni pana joi(sau pana vineri). Chiar astazi am verificat programul si am observat ca in locul lui a aparut serialul Seinfeld...