| 13DoXy13 a întrebat:

Buna TPU... vreau sa va rog ceva:Stiti telenovela"Clase 406"?
Am nevoie urgent de episodul in care i se organizeaza petrecerea Tatianei!
Va rog frumos ca nu mai stiu nr.episodului...cine ma ajuta ii dau Funda si vot! Aseara s-a luat curentul si nu am mai putut sa-l vad... dati-mi un link va roggggggggggggggggggggggggg

1 răspuns:
| Chelsea_2661 a răspuns:

Maria cauta pe www.peteava.ro episoadele 198, 199, 200(nu mai stiu sigur daca incepe de la 198 dar incearca:D:D:D:D)