| SerbanSuiu a întrebat:

Vreau sa vad un film ceva de genu fast and furious, dar cu mai multe masini, curse, jafuri.Primu raspuns bun Funda! Am uitat il vreau URGENT!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Torque (2004), Redline (2007), Biker Boyz (2003), Two-Lane Blacktop (1971), Vanishing Point (1971), Death Race 2000 (1975), Gone in Sixty Seconds (2000), The Transporter (seria), The Italian Job (2003), Born to Race (2011).
Vizionare plăcută!

| SerbanSuiu explică (pentru Diabolique):

Poti sa imi spui cel mai bun. PLZZZZZ

| Diabolique a răspuns (pentru SerbanSuiu):

Abia acum am văzut mesajul tău. Cel mai mult mi-a plăcut „The Italian Job" cu Edward Norton și Jason Statham.
Numai bine!