| Ana1D a întrebat:

Buna TPU... vreau si eu alte filme in genul filmului "Raise Your Voice" cu Hilary Duff. :* Multumesc.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

According to gretta
The Clique
Mean Girls
Legally Blondes

Răspuns utilizator avertizat
| Ana8785 a răspuns:

Daca esti fan/a Hilary Duff si vrei sa citesi stiri actuale cu ea si sa vezi poze cu ea si bebelusul intra aici:

http://www.blogvedete.com/category/hilary-duff/

De altfel, pe www.blogvedete.com gasesti zilnic stiri despre o multime de vedete. Eu il citesc zilnic si l-am recomandat mai multori prieteni. Sa-mi spui daca ti-a placut. Sper ca am fost de ajutor :-)