| mistikk a întrebat:

Va rogg un site unde sa pot vedea si eu (gratis bineinteles) filmul Raise Your Voice cu Hilary Duff va rogg multt?

Răspuns Câştigător
| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Pe divxonline este si cu subtitrare in romana.

4 răspunsuri:
| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Pai trebuie sa-l lasi 5-10 minute sa se incarce, apoi poti sa-l vezi linistit/a.

Daca totusi nu mege, scrie pe google ' Raise Your Voice online cu subtitrare' si cauta un site unde se vede mai bine. Dar cred ca acolo o sa se vada la fel. (:

| mistikk explică:

Msi doar ca nu merge sa-l vad pe langa faptul ca se misca ff greu

| mistikk explică:

Da doar ca nu il arata. unde sa il vad daca nu e nicaieri ca eu la-sh lasa si o ora

| Ana8785 a răspuns:

Daca esti fan/a Hilary Duff si vrei sa citesi stiri actuale cu ea si sa vezi poze cu ea si bebelusul intra aici:

http://www.blogvedete.com/category/hilary-duff/

De altfel, pe www.blogvedete.com gasesti zilnic stiri despre o multime de vedete. Eu il citesc zilnic si l-am recomandat mai multori prieteni. Sa-mi spui daca ti-a placut. Sper ca am fost de ajutor :-)