| JustDoIT11 a întrebat:

Vreau si eu niste filme comedie dar sa te doara burta de ras (sa fie foarte bune ) Multumesc.

8 răspunsuri:
| NANANAHehh a răspuns:

Mr.Beanwinking

| razvangabriel96 a răspuns:

Uita-te la asta si spune-mi dupa you don't mess with the zohan, e beton. funda?

| SsandraC a răspuns:

American pie am ras cu lacrimi de fiecare data! "Project x" am auzit ca ii destul de interesant la fel si "Superbad" aparut in 2007. sper ca ti-am fost de folos!

| Sekhmet a răspuns:

American pie,Click,Not another teen movie,Superhero movie,Meet the spartans,I love you Phillip Morris,Norbit,Me myself and Irene, Harold and Kumar go to white castle si am mai gasit si cateva filme de animatie comice : Poos in boots, Madagascar, Alvin and tha chipmunks, Over the hedge etc.

| cristytare a răspuns:

Monster Mutt the movie

| Ssilvia a răspuns:

Home Alone

| Florinaki a răspuns:

Iti recomand seria de filme American pie de la 1 pana la 8 e super comedielaughing)