| RukkyRukkya a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste filme gen Another Cinderela Story sau O Cenusareasa Moderna sau The Last Song mz mult:* fundita cel mai bun rasp:X

Răspuns Câştigător
| Mia999 a răspuns:

1. Raise your voice:X
2. Georgia rule
3. A walk to remember
4. The runaways
5. Normal Adolescent Behavior

Vizionare placuta!:*:*:X

6 răspunsuri:
| anonymousxD a răspuns:

Uita-te la A Cinderella Story. este cu Hilary Duff, mie mi-a placut la nebunie acest film love struck
sau brat (dar filmul, nu desenele animate ) este cu niste adolescente la un liceu love struck si asta este suuuperr
nu stiu. cam atat :*

papa! wave

| AleAnyo a răspuns:

A cinderella story, Ramona and Beezus, Bratz: The movie(2007). Si mai sunt cateva dar nu-mi vin acum in minte, cand o sa-mi amintesc o sa-ti mai spun. Sper sa-ti placa. Te pup. PA!

| Roxana90roxana a răspuns:

Red Riding Hood
Hanna
Bridesmaids

| andreea93b a răspuns:

Monte Carlo
17 again
Wild Child
High School Musical
Bratz
Full of It
Rocket Science
Sydney White
10 Things I Hate About You
Normal Adolescent Behavior
What a Girl Wants
New York Minute
The Princess Diaries
The Prince & Me
Chasing Liberty
Step Up 2 the Streets

| BieLoveChocolate a răspuns:

Incearca pe cinemaxx eu acolo intru pentru filme.