| Antrax a întrebat:

Puteti sa imi spuneti filme mai noi cu adolescenti gen Another Cinderela Story?

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Uite 2 filme care mie mi-au placut foarte mult:xPoti sa le vezi online aici :
http://www.vizionarefilmeonline.net/49-legally-blondes-2009.html
Si inca unu :)
http://www.vizionarefilmeonline.net/50-picture-this-2008.html
Vizionare placuta!:xSi sper sa iti placa;)

| DonGiovanni a răspuns:

Sugi tu **** cu dan voiculescu.

| @@ a răspuns:

17 again

| dennnnnnisa a răspuns:

Buna. eu iti recomand un film super Amurg (twilight) este vorba de un film de dragoste dar si putina aventura si actiune.(sunt niste oameni vampiri iar unul dintre acestia s-a indragostit de o fata normala...sunt 5 parti doar 2 au aparut.) iti garantez ca nu vei regreta daca te vei uita. VIZIONARE PLACUTA! :*:*:*

| blunts a răspuns:

"American virgin", "Dirty deeds"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''juno'', ''wild child'', ''the clique'', ''D. E. B. S'', ''drop dead gorgeous'', ''devil wars prada'', ''the golden compas'', 'legaly blondes 1, 2'' mai am daca vreilaughing

by YuMi