| Alexandraaa197272 a întrebat:

Bună TPU.
Vreau si eu niște seriale faine pentru adolescenți care sa conțină comedie, dragoste, drama etc
P.s: sa fie mai recente

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Riverdale,The End of the F***ing World, Euphoria, Baby (2018),Impulse,Requiem,The Innocents, Kiss Me First, Stranger Things, Dark, Skins, Skam, The Carrie Diaries, The O.C, Finding Carter, Clique, Élite, T@gged, Hellcats, When They See Us, Cloak & Dagger, The Magicians, Damien, Siempre Bruja, 3%, Nowhere Boys, 13 Reasons Why, Gossip Girl, PLL, Pretty Little Liars: The Perfectionists, Shadowhunter: The Mortal Instruments, The 100, The Order, Awkward, Blue Mountain State, Love Child, Jane By Design, Smallville, Shameless, Bunheads, Atypical, Trinkets

| DeeYa7 a răspuns:

Cel mai nou serial aparut este "Euphoria". Dar trebuie sa ai peste 18 ani daca vrei sa-l vezi, contine nuditate. Actrita principala este Zendaya, o stim de pe Disney Channel din " K.C. sub acoperire". Sau te poti uita la Gossip Girl, serialul nu este nou, dar este exact ceea ce ai descris tu ca vrei. Acelasi serial il urmaresc si eu online, este super! Sper sa iti placa.