| chemicalX a întrebat:

Vreau si eu filme cu adolescenti de comedie romantica, de dragoste de drama orice dar sa fie cu adolescenti care se indragostesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

A walk to remember
Havoc 2: Normal Adolescent Behavior
Remember me
Waiting for forever
A boy thing girl
The Sisterhood of the Traveling Pants(1, 2)

Toate sunt cu adolescenti (drame cu adolescenti) doar la din astea ma uitbig grin. Sper sa-ti placa si tie`!winking

3 răspunsuri:
| CandyGirl_5618 a răspuns:

The Girl Next Door cred ca asta este perfecta pentru ce vrei tu.
Friends With Benefits si asta este o comedie romantica, dar nu cu adolescenti.
Spor la vizionat!

| CEA a răspuns:

The killers-comedie romantica.

| taboraalex a răspuns:

Friends with Benefits, Beastly, Something Borrowed doar al doilea este cu adolescenti celelalte sunt cu adulti dar sper sati placa sunt foarte interesantetongue