| Magdalena234 a întrebat:

Buna TPU happy
Vreau si eu un film despre 2 fete, care sunt cele mai bune prietene dar trebuie sa se desparta (una merge undeva si alta altundeva) sau ceva de genu sauuu se cearta dar pana la urma raman prietene happy
Dau funda :*

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Very Good Girls (2013),cu Dakota Fanning și este un film foarte bun./mai poți încerca Violet & Daisy (2011),Lost And Delirious (2001),iar altele cu prietenii:Love, Rosie (2014),Nowhere Safe (2014),St. Elmo's Fire (1985),The Roommate (2011)