| kitty_4960 a întrebat:

Buna TPUwinking. vreau si eu, va rog, ultimul episod din burlacul. urgent

3 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Il da maine i reluare de la 14:30, dar oricum nu o aleso pe niciuna asa ca Bote eu aduso pe Anne!

| anaid2008 a răspuns:

A ramas cu anemarie laughing

| nikywillrock a răspuns:

A renuntat la alea 2 ca el o iubea pe una cum *** o cheama.ana sau ane
din cauza emisiunii aleia tampite mama mi-o f**** creierii in fiecare joi, nu poti domle sa vorbesti cu ea daca se uita la panarama aia.Aleluia ca s-a terminat.