| ilovewhenyousmile a întrebat:

Hey toata lumea! Eu nu am vazut ultimul episod din Burlacul, imi spune-ti si mie cine a castigat va rog.happy
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Maduu_5819 a răspuns:

Poi in finala au ramas Cezara si Ana...Iar cand a fost sa ia decizia finala nu a ales pe niciuna pentru ca el o iubea pe Anna(anne) Maria... Asha ca, Catalin a chemat-o pe Anne la Monte Carlo fara ca Edward sa stie si cand s`au intalnit Edward i-a dat ei trandafirul si acum st impreuna big grin

15 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nu a ales pe nimeni, ca s-a indragostit de Ana Maria;)) uite aici http://www.youtube.com/watch?v=fxEBlrW82gg

| DanDannn a răspuns:

Au castigat cele ce nu au participat!

| dany3la a răspuns:

Nu a castigat niciuna. Edward a fost sincer cu fetele si le-a spus ca nu poate sa aleaga pe nici una dintre ele iar Bote a chemat-o pe iubirea lui Edward, Anne.

| Ioanna2012 a răspuns:

Niciuna dintre elehee hee

| question_3585 a răspuns:

Http://webcast.a1.ro/,urmareste episodul si o sa ai o surpriza!

| Dσℓℓу a răspuns:

Niciuna dintre finaliste, Anne a castigat care plecase cu 2 episoade in urma.Si se si casatoresc in realitate:X!

| Dσℓℓу a răspuns:

In Finala Burlacul 2, Edward nu a daruit trandafirul niciuneia dintre finaliste. Cezara si Anca, finalistele emisiunii Burlacul 2 au fost surprinse de aceasta decizie uimitoare a lui Edward, care a declarat ca o iubeste pe Anne – fata din Giurgiu, care a iesit de bunavoie din concurs.

| Carrie a răspuns:

Nu a castigat nici Cezaria nici Anca,burlacul a spus ca s-a indragostit de Ana-Maria, botezatu a chemat-o pe Ana, ea i-a facut o surpriza burlacului si acum sunt impreuna.Pe Acces Direct au spus ca probabil se vor casatori anul asta sau anul viitor.

| ella113 a răspuns:

Ana-maria a castigat a adus-o ionapoi

| AnnePlatt a răspuns:

Ana-Maria a castigat... Burlacul nu putut sa aleaga pe niciuna din finaliste, ci o dorea pe Ana-Maria. Iar Catalin i-a facut o surpriza si i-a adus-o pe Ana-Maria.
Funda?

| pici6 a răspuns:

Buna, ane a castigat la burlacul. te pup

| pici6 a răspuns:

Uite si un link cu cei doi http://www.a1.ro/......58689.html

| Brunette13 a răspuns:

Pai o sa iti poveztesc... ramasese Cezara si cu Anca si Eduard nu a vrut sa le dea trandafirul niciueia... le-a zis ca el o iubeste pe Ane, Si a venit Ane si a ramas cu ea.

| LikeChocolate a răspuns:

Sunt asa fericita pentru cine a castigat:x
http://burlacul.a1.ro/emisiuni-2011/343
aici e episodul
si a castigat:
niciuna:))
adica
Anne:o3