| Apheleia a întrebat:

Vreau un link pentru anime-ul Naruto DUBLAT in romana. Dublat nu subtritrat.Am vazut pana la episodul 30 pe triluliul,dar mai departe nu pot gasi niciunde. Va rog sa ma ajutati! Fara peteava,pentru ca nu mai merge si pe trilulilu v-am spus deja.Aaa,si nu vreau sa imi dati un link si sa scrieti"cauta si tu pe acolo ca poate gasesti ceva",postati link-ul doar daca ati verificat si sunteti siguri.Din nou va spun,vreau Naruto DUBALT in romana nu subtritrat, pentru ca subtritrat l-am vazut deja.Va rog frumos sa ma ajutati. FUNDA!

1 răspuns:
| marco42 a răspuns:

Erau dublate in romana cat erau postate pe jetix dar acum numa subtitrat in romana este