| S3nZ4TiOnS a întrebat:

Buna tuturor adolescentilor care ati vazut filmul care a "innebunit", de bine, lumea, celebrul Twilight. Cred ca ati vazut toate partile (1-Twilight Amurg 2008, 2-The Twilight Saga: New Moon (2009), 3-The Twilight Saga: Eclipse (2010), 4-The Twilight Saga:Breaking Down part 1, 5-The Twilight Saga: Breaking Down part 2). Stie cineva daca se vor mai filma si alte parti? Adica in continuare 6, 7, 8 etc... Nu sunt prea bine informat in legatura cu asta, poate au dat Edward Cullen sau Bella Swan vreun interviu, nu stiu zic si eu happy. Astept foarte mult sa se mai filmeze si alte filme in viitor happy.

8 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Parcă am citit undeva din întâmplare că se va face o continuare, dar cred că e doar un zvon lansat pentru a bucura (şi amăgi) fanii înfocaţi.

| Guildo a răspuns:

Daca tot mai vor sa continue seria asta de 2 lei trebuie sa faca niste schimbari: o alta actrita in rolul lui Bella, un nou regizor si un scenarist mai de doamne ajuta... poate o sa iasa un film mediocru si nu o gluma de film care sa le inebuneasca pe toata adolescentele care viseaza la vampiri.

| S3nZ4TiOnS explică (pentru Guildo):

"rolul lui Bella"... rolul Bellei ai vrut sa spui si sigur nu o vor schimba pe Bella pentru ca s-ar duce toata frumusetea filmului... Dar dupa cate am inteles nu se va mai filma in continuare.

| Guildo a răspuns (pentru S3nZ4TiOnS):

Eu nu stiu cat de bine te pricepi tu la filme, poate kristen stewart si selena gomez sunt singurele actrite de care ai auzit, dar iti spune un baiat care se pricepe, rolul ei in filmul twilight e poate cel mai prost din istoria cinematografica recenta. Ma suprinde ca nu ai observat lipsa de naturalete din prestatia ei, replicile ieftine si modul in care le rosteste, fata care nu exprima nici o traire pe ecran, are atat de mult talent fata, cat au si fetele din Pariu Cu viata, sau amatorii aia din Iubiri Secrete.

| TempusVernum a răspuns:

Filmele astea-s bazate pe carti. Au fost 4 carti. Iar pe a 4-a au adaptat-o in 2 filme. Asta a fost tot! Regret, dar s-a terminat seria!

| Clouds a răspuns:

Pai nu se vor mai filma alte parti.dar e o carte …Stephenie Meyer, "Midnight Sun'' in care lucrurile sunt povestite din perspectiva lui edward cullen.dar are decat 12 capitole deoarece autoarea s-a oprit din scris pentru ca am ajuns pe net. nu stiu sa-ti spun daca se va face si film dupa carte..si daca se va face se face peste 2, 3 ani. sper ca te-am ajutat

| Samara00 a răspuns:

Nu alte parti nu vor mai fi, The Twilight Saga: Breaking Down part 2 a fost ultimul film

| S3nZ4TiOnS explică (pentru Samara00):

Uh sad... Ai o bila neagra din partea mea sad... Pacat, e o nebunie daca nu vor mai fi si alte parti pentru ca sunt foarte populate in toata lumea.