| RaspberryLover a întrebat:

As dori sa imi cumpar o papusa Monster High.Dar faza e ca nu stiu care sa o aleg,Cleo de Nile,Draculaura sau Frankie Stein.Voi care ati alege-o? Repede va rog! Ajutati-ma! Multumesc anticipat! DAU FUNDITAAAAAA!(daca se pot trimite si poze cu ele, v-as multumi inzecit)

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Chiar cea din linkul respectiv"Cleo De Nile", aş alege,(dar toate sunt frumoase).

5 răspunsuri:
| RaspberryLover explică (pentru faramatania):

Iti multumesc foarte mult pentru. ca mi-aai spus de acest site.Sa stii, chiar nu am mai auzit de el.Dar tu, daca ai fi in locul meu, pe care ai alege-o?

Pe Cleo de Nile, pe Draculaura sau pe Frankie Stein?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draculaura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://worldoftoys.ro/......e/1985.htm

| Чернобыль a răspuns:

D.Laura