| TresJolie a întrebat:

Buna tuturor. As vrea ca la aceasta intrebare sa-mi raspunda cei care se uita la telenovela Emperatriz. Am aflat ca Alma Rosa a facut infarct din cauza lui Emperatriz. De ce s-au certat,sau mai bine spus, de ce nu se intelegea cu Emperatriz? Eu nu m-am uitat de la inceputul telenovelei.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| thpop a răspuns:

Pentru ca Emperatriz era mama adevarata a lui Ester si a facut infart cand a vazut-o pentru ca a crezut ca o s`o ia de la ea, Alma Rosa o iubea mult pe Ester, ca pe fiica ei.