| anonimgirl98 a întrebat:

Cine stie cum au murit Alma Rosa si Armando din telenovela Emperatriz? Am pierdut acel episod si as dori sa imi povestiti ce s-a intamplat! Nu vreau linkuri.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Alma Rosa a facut infarct la putin timp dupa ce s-a certat cu Emperatriz, iar Armando s-a sinucis in aceeasi zi, dupa ce a aflat vestea ( s-a impuscat in cap )

6 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Alma Rosa a facut infarct din cauza unei certe cu Emperatriz Jurado, iar Armando desi in film a parut ca sa-a sinucis, nu e adevarat:Justo del Reali-a inscenat moartea. Justo a pus la cale ceva ca sa para ca s-a sinucis, desi nu e asa.Eu am cautat pe yputube si am vazut.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aici ai reluarea:
Sunt sase "ecrane" (primul nu-l numeri, e publicitar), unul sub altul. Deschide: al 3-lea ecran. Incepand cu minutul 14.16 incepe tot ce te intereseaza. Intalnirea personajelor care va declansa totul.

http://filme-online-subtitrate.net/......subtitrat/

| anonimgirl98 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc mult! Mi-a fost de mare ajutor!:*

| Diiux a răspuns:

De fapt Armando nu s-a sinucis, iar soclul lui, Justo stie acest lucru..va reaparea in ep 141 sau pe acolo

| anonimgirl98 explică (pentru Diiux):

Hmmm interesantsmug O sa caut pe internet, poate gasesc mai multe informatii.Desi, din cate am vazut eu pe site-ul pe care mi l-a trimis cineva de mai sus, arata clar ca el s-a sinucis.Vom vedea! Noapte buna!

| Diiux a răspuns (pentru anonimgirl98):

Poti cauta pe YouTube acolo vei vedea...mai precis de acolo am aflat si eu