| soraGrime a întrebat:

Azi-noapte, pe Antena1, a inceput la ora 12 noaptea un film horror, cu foarte mult sange.Stiu ca era cu o fata, de 17 ani, tatal ei i-a dat un antidot pentru o boala mamei ei, dar in antidotul ala un barbat(un fost iubit al mamei fete) turnase o picatura de otrava, si a murit.Restul nu prea mai stiu. Ceea ce vreau eu sa stiu e cum se numea filmul.Nu l-am vazut pe tot, si vreau sa il vad si pe net.
Funda cel mai bun, iar restul primeste votwinking
PACE!

Răspuns Câştigător
| march a răspuns:

Da, Click aici : http://port.ro/repo! _opera_genetica_repo! _the_genetic_opera/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=12248607&i_topic_id=1

2 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
"Repo! Opera genetica"
Cred că ăsta este filmul!

Baftă!

| irinathuglife a răspuns:

Repo! The Genetic Opera (2008)