| rbk a întrebat:

Mai demult a fost un film pe tvr1 cu 2 barbati care erau cu aceeasi femeie, locuiau impreuna, se culcau cu ea...
Unul dintre actori era blond si semana cu Leonardo diCaprio. Celalalt era brunet si tipa satena. Parca parintii ei erau plecati si de aceea tipii stateau la ea acasa. La sfarsitul filmului ies toti 3 pe strada si este revolutie, pare-mi-se ca tipa si cu unul dintre tipi mor.
Imi amintesc dintr-o revista tv veche pe care nu o mai am ca Leonardo diCaprio trebuia sa joace in film, dar nu putea pentru ca filma la filmul "Aviatorii".
Dau funda daca puteti sa-mi ziceti numele filmului sau orice informatie despre el.
Multumesc,

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

The Dreamers-Visatorii(2003) http://www.youtube.com/watch?v=YU1brBVMBkM

2 răspunsuri:
| rbk explică:

Filmul este mai vechi totusi, daca l-am vazut mai demult pe TVR! 200-2008 cam asa.

| Joanabibuz a răspuns:

This means war! =Numele filmului