| mmary a întrebat:

A fost acum foarte multi ani pe TVR1 un film in care erau 2 frati unu brunet cu parul cret si unul blond cu parul lung.care se luptau pentru titlul de imparat sau ceva de genul.doar unul dintre ei era imparatul insa nici ei nu stiau care.in final se dovedeste ca cel blond este imparatul.sunt singurele detalii pe care mi le aduc aminte.il caut de foarte multa vreme insa nu reusesc sa il gasesc. sper sa ma ajutatihappy

3 răspunsuri:
| mmary explică:

@anonim23 nu este vorba despre acest film din pacate.iar ce mi-a zis StefyLoli nu gasesc absolut niciunde... poate daca ai putea sa imi dai un link ceva.

| StefyLoVy a răspuns:

Pai cred ca il stiu se numea Inparatia Regelui da! Ca l-am imi vazut si eu! Succes in cautare

| anonim23 a răspuns:

Cred ca este vorba despre "The Man in the Iron Mask - Omul cu masca de fier"