| smax11223 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste un desen animat de pe Cartoon Network de prin anii 2000 care era situat intr-o lumepostapocaliptica sau ceva asemanator si avea scene cu avioane din viitor? Personajul principal era un tip dur caruia ii era frica de sobolani si de asemenea nu-i suporta. In videoul de introducere de la acest desen animat apare o scena cu personajul principal ridicand o bara de otel de pe jos si pregatinduse sa se lupte cu cineva. Fundaaa!

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Samurai Jack.

| smax11223 explică (pentru vali1985):

Din pacate nu seamana deloc. Mersi oricum.

| smax11223 explică:

Pentru cei care sunt interesati. Desenul care-l cautam se numeste Chris Colorado. L-am gasit in sfarsit dupa multi ani. happy