| LoOLyTaAh a întrebat:

Buna tuturor stie cineva un site online unde pot vedea animax live deci de la ora 20:00 cand incepe normal la tv ca eu am doar digi si pe digi nu merge. dar vreau sa vad exact ce ii la tv deci cu sub in romana si tot, am incercat si eu o gramada de siteuri de pe google si nu am gasit niimic bun. poate stiti voi ceva mersi mult de tot :** va pup

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Buna, stiu senzatia. happy
---> Si eu am digi si mie de la ora 20:00 mi se face negru ecranul pe postul Tv Minimax.

---> Rasp. la intrebarea ta este : ''Nu poti vedea animx pe calculator, deoarece si cablul de internet este de Rds si tot nu-l poti vedea''. sad

---> Soory! happy
---> Numai bine! puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca pe asta www.cool-webtv.com functioneaza doar cu internet explorer si trebuie sa instalezi un program pentru a putea viziona. sper ca te-am ajutat