| Nicoleta_7799 a întrebat:

Va place serialul "Nini", de pe Disney Channel? Il urmariti? Daca da, care sunt actorii vostri preferati din serial? happy

Răspuns Câştigător
| Monoportocalioză a răspuns:

Lola si bebele ala.cum il cheama? Nepotul lu Horacio big grin

19 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Da...il ador dar din pacate nu pot sa ma uit mereu la el din cauza telenovelei de pe acasa "Cealalta fata a Analiei".
In fine acorii mei preferati din Nini sunt: Tomas, Nini, Chou, Sisi si Victor.

| Sconcsiş a răspuns:

Or ajuns sa dea pe canal de copii telenovele straight face straight face straight face

| Maruu a răspuns:

Nini, si imi place foarte mult, funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicolas]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actorii mei preferati sunt:
Tomas, Selina, Sisi, Chio, Martin, Lola, Nini, Sofa si Toni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.nini(nicolas)
2.tomas
3.tony
4.chou
5.cici
6.martin
7. lola
8.vicky
9.sofia
10. juan
11.cheama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini
nicolas
tomas
chou
martin
sofia
juan
cici
lola
vicky
cheama
selina pentru ca e tare amuzanta cand le face de mancare lui cici si cheama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini
tomas
nicolas
cici
lola
vicky
horacio
juan
bucatareasa cu parul rosu
cheama
martin
chou
tony

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini, chou, lola, sofia, sisi, toni, victor, selina, martin, zoe, huan, filippe, tomas...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e grozav

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nini, tomas, vicky, SISI, felipe, lupe, horaacio, cheama, zoe, sebastian, lola, martin, bunicul.etc(cred)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place nini victoria si cheliosul paros adica ambasadorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai care sa fie? Logic ca e Nini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de nini thomas sisi martin vicki lola si sofia

| mar2012 a răspuns:

Imi place foarte mult; Nini, Sisi si Lola

| laura_8847 a răspuns:

Nini, lola, sofia

| BrunetteBarbiie a răspuns:

Imi place mult si ma uit mereu.Imi place de Vicky, Lola si putin de Sisi

| stererazvanboss a răspuns:

Cel mai mult imi place de nini