| krys1616 a întrebat:

Buna tuturor.
Vreau si eu un film de groaza care sa te sperie cu adevarat eventual cu personaje care apar dintr-o data. (Inafara de Saw, silent hill, the grudge, the hill have eyes, wrong turn, paranormal activity )

5 răspunsuri:
| NuStiuNimicNiciodata a răspuns:

Incearca "Sinister"...

| Bogdan4688 a răspuns:

Pai ar fi mai multe versiuni ale final destination 2, 3, 4, 5 sau "the masacre of chainsaw"sunt foarte multe filme de groaza. Uite altu "Hallowen 1, 2, 3, 4, 5 etc

| JulyStorm a răspuns:

Ai vazut Dead End? Posiibil sa iti placa.

| greenwave666 a răspuns:

Insidious, dead silence! sau cauta pe www.cinemagia.ro sectiunea horror!

| addictedformetal a răspuns:

Tha collector, the collection.Eu una nu pot spune ca sunt de groaza(desi ceilalti au alta parere).