| Seepty a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste filme intr-adevar horror gen: Saw, Hostel. Nu vreau filme precum Evil Dead, The Descent, Texas Chainsaw Masacre, Final Destination, Vacancy, The Exorcist, One missed call, Shutter, REC, The Ruyns, Martyrs, Wrong Turn, I know you did last summer, The Hills have eyes, Dead Snow, Frozen, Hellraiser, The Grudge, Sinister, Insidious, The Conjuring, Carrie, House of Wax, Mama, The Collector, Silent Hill, the Ring, Orphan, Scream, The Human Centipede, Drag Me to Hell, Paranormal Activity, Mirrors, Silent Hill, A nigtmare on Elm Street, Jason vs Freddy, Hanibal, Hallowen, The Grudge, Jeepers Creepers, The Unborn, Nosferatu, Scar. FIlmul vreau sa fie cu canibali sau sadici dar pe care nu le-am mentionat mai insus. Multumesc mult si fie ca cel mai bun film sa primeasca FUNDA.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Unul mai nou:Coffin Baby (2013) cu ceva rezonanțe din Wrong Turn și oarecum Friday The 13th, dar mai slab decât acestea.Este de văzut însă, s-ar putea să-ți placă.

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

SAW este horror?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci tu ai dori sugestii de Snuff/Splatter films, nu-i asa?

| ForgotMyName a răspuns:

I spit on your grave 1 si 2.
Nothing left to fear (nu e cu tortura, dar e horror)