| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna unde as putea gasi sezonul 2 din Vampire Knight subtitrat...pe anime ro sub e doar sez 1 iar sez 2 nu il gasesc nicaieri...nu trebuie neaparat subtitrat in romana poate fi si in engleza sau dublat in engleza, am nevoie doar de cateva linkuri.

Funda

Răspuns Câştigător
| XxRoxRoxyxX a răspuns:

Uite eu aici l-am vazut http://deseneanime.ro/vampire-knight-guilty-episodul-1/ apoi dai back la google si scrii ep 2 3 4 si asa mai departe...vizionare placuta :*

1 răspuns:
| Andrei761 a răspuns:

Http://www.yidio.com/......ire-knight sper ca te-am ajutat :P.